www.hermetikkombi.net
  DİĞER WEB SİTELERİMİZ
  hermetikbaca.com | hermetikkombi.net | kombibacasi.net
 
 

DOĞALGAZ FATURANIZI DÜŞÜRÜN !

 
 

KOMBİ ve DOĞALGAZLA İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER

   
 

Doğalgaz Hesaplı Enerji

 

Kaç Adet Kombi Çeşidi Vardır ?

 

Kombi Çalışma Prensibi (kombiler nasıl çalışır)

 

Kaskad Sistem Nedir ?

 

Kombi ve Tesisatın Bakımı Nasıl Yapılır

 

Kombide Enerji Verimliliği Nedir ?

 

Neden Yoğuşmali Kombi Seçmeliyim

 

Yoğuşmalı Kombi Nedir ?

 

Kombi Sürekli Açık Kalsa Ne Olur ?

 

Kombi Seçiminde Dikkat Edilecekler

 

Doğalgaz Faturanız Yüksekmi Geliyor ?

 

Hermetik Kombi Özellikleri ve Şeması

 

YOĞUŞMALI KOMBİ KULLANIN

Doğuşmalı kombiler diğer başlıklarımızda da bahsettiğimiz üzere, atık su buharını ısıya dönüştürebilen ve diğer kombilere oranla %30-40 daha fazla tasarruf yapan kombi tiperidir. yoğuşmalı kombilerle hem doğaya hemde ekonominize büyük oranda katkıda bulunabilirsiniz.

DAİRENİZE / BİNANIZA ISI YALITIMI YAPTIRIN

Yalıtım yapılmayan bir dairede; kapı, pencere, üst veya alt katın boş olması, duvarlar gibi faktörlerden dolayı enerji kaybınızın yarı yarıya olabileceğini düşünmüşmüydünüz ?

TESİSATINIZA BAKIM YAPTIRDINIZMI ?

Tesisatınıza yaptıracağınız düzenli bakımlar kombinizin ve tesisatınızın ömrünü uzatacağı gibi, enerji ihtiyacınızıda minimum seviyede tutmanıza yardımcı olacaktır, bu şekilde de yakıt siteminizin tüm kapasitesinden faydalanmış olursunuz.

 

Fabrika: Hurdacılar sitesi Yakacık Köyü 2. Cad. 19. Sk No:18 Yenimahalle/ANKARA

Tel: +90 312 396 77 57 | +90 312 396 77 87 | +90 312 310 19 74 | +90 312 310 80 73

 

Paslanmaz Çelik Baca Nedir ?   Paslanmaz Çelik Baca Kullanım alanları   Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri   Hermetik Baca   Paslanmaz çelik baca montajı BACA  çelik sistemler hermetik baca hermetik çelik baca hermatik paslanmaz baca paslanmaz baca hermatik yoğuşmalı kombi yoğuşmasız kombi ısıtma sistemleri baca sistemleri Hermetik Kombi Bacası yoğuşmalı kombi bacası mangal aksesuarları Soba aksesuarları Bireysel ısıtma sistemleri hermetik yoğuşmalı bacalar Kombi Sürekli Açık Kalsa Ne Olur ? Hermetik Kombi Özellikleri ve Şeması yoğuşmalı kombiler konvansiyonel (klasik) kombiler kombi seçiminde dikkat edilmesi gerekenler kombi alırken nelere dikkat etmeliyimKaskad Sistem Nedir? Kombi ve Tesisatın Bakımı Nasıl Yapılır bacalı ve hermetik kombi arasındaki farklar hermetik kombinin dezavantajları Kombi Sürekli Açık Kalsa Ne Olur ? Hermetik Kombi Özellikleri ve Şeması